SRN8040-1R0Y
Partnumber:
SRN8040-1R0Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 10mOhm DCR T/R