SRN8040-220M
Partnumber:
SRN8040-220M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 2.2A 0.1Ohm DCR T/R