SRN8040-3R6Y
Partnumber:
SRN8040-3R6Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.6uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 4.9A 22mOhm DCR T/R