SRN8040TA-121M
Partnumber:
SRN8040TA-121M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 120uH 20% 1MHz 10Q-Factor Ferrite 1.1A 0.35Ohm DCR 3131 Automotive T/R