SRN8040TA-2R2Y
Partnumber:
SRN8040TA-2R2Y
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 30% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 7.4A 0.0115Ohm DCR 3131 Automotive T/R