SRN8040TA-4R7M
Partnumber:
SRN8040TA-4R7M
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 5.8A 0.0195Ohm DCR 3131 Automotive T/R
Availability:
10000 in stock
Package