SRP0312-R47K
Partnumber:
SRP0312-R47K
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 10% 100KHz 18Q-Factor Metal Alloy Powder 6.6A 0.0178Ohm DCR T/R