SRP1038A-4R7M
Partnumber:
SRP1038A-4R7M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 10A 0.0155Ohm DCR 4040 Automotive T/R