SRP1245A-100M
Partnumber:
SRP1245A-100M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 9A 0.0255Ohm DCR Automotive T/R