SRP1245A-1R8M
Partnumber:
SRP1245A-1R8M
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 21A 0.0049Ohm DCR Automotive T/R