SRP4020TA-1R2M
Partnumber:
SRP4020TA-1R2M
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 4.8A 0.03Ohm DCR 1616 Automotive T/R