SRP4020TA1R0M
Partnumber:
SRP4020TA1R0M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 5A 0.027Ohm DCR 1616 Automotive T/R