SRP5015TA-2R2M
Partnumber:
SRP5015TA-2R2M
Manufacturer:
Bourns Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 4A 0.052Ohm DCR 2020 Automotive T/R