SRP7028A-2R2M
Partnumber:
SRP7028A-2R2M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8A 20mOhm DCR Automotive T/R