SRR1050A-180Y
Partnumber:
SRR1050A-180Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 30% 100KHz Ferrite 3.1A 0.051Ohm DCR Automotive T/R