SRR1208-122KL
Partnumber:
SRR1208-122KL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10100 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.4A 2Ohm DCR T/R