SRR1208-182KL
Partnumber:
SRR1208-182KL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1800uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.46A 3.4Ohm DCR T/R