SRR1210-470M
Partnumber:
SRR1210-470M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 3.8A 72mOhm DCR T/R