SRR1210A-8R2Y
Partnumber:
SRR1210A-8R2Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH 30% 1KHz 11Q-Factor Ferrite 7.25A 0.017Ohm DCR Automotive T/R