SRR1240-330M
Partnumber:
SRR1240-330M
products.category:
others
Availability:
516 in stock
SKU:
SRR1240-330M
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2.3A 97mOhm DCR T/R