SRR1260-150M
Partnumber:
SRR1260-150M
Availability:
9870000 in stock
SKU:
SRR1260-150M
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 5A 0.027Ohm DCR T/R