SRR1260A-100M
Partnumber:
SRR1260A-100M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 5.5A 0.02Ohm DCR Automotive T/R