SRR1260A-270M
Partnumber:
SRR1260A-270M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 27uH 20% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 3.6A 0.045Ohm DCR Automotive T/R