SRR1260A-470M
Partnumber:
SRR1260A-470M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 2.6A 0.086Ohm DCR Automotive T/R