SRR4028-121Y
Partnumber:
SRR4028-121Y
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 30% 100KHz 13.32Q-Factor Ferrite 0.47A 0.7Ohm DCR T/R