SRR4028-150Y
Partnumber:
SRR4028-150Y
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 30% 100KHz 9.66Q-Factor Ferrite 1.03A 0.15Ohm DCR T/R