SRR6028-151Y
Partnumber:
SRR6028-151Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 0.5A 0.68Ohm DCR T/R