SRR7045-5R6M
Partnumber:
SRR7045-5R6M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 2.38A 36mOhm DCR T/R