SRU1028-470Y
Partnumber:
SRU1028-470Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
572 in stock
SKU:
SRU1028-470Y
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.3A 167mOhm DCR T/R