SRU1028A-100Y
Partnumber:
SRU1028A-100Y
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 2.8A 0.053Ohm DCR Automotive T/R