SRU1028A-6R8Y
Partnumber:
SRU1028A-6R8Y
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.5A 33mOhm DCR Automotive T/R