SRU1063-330Y
Partnumber:
SRU1063-330Y
products.category:
C/R/E
Availability:
1276000 in stock
SKU:
SRU1063-330Y
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 2.2A 0.105Ohm DCR T/R