SRU2011-220Y
Partnumber:
SRU2011-220Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 0.33A 1.58Ohm DCR T/R