SRU2013-470Y
Partnumber:
SRU2013-470Y
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 0.25A 2.86Ohm DCR T/R