SRU3028-470Y
Partnumber:
SRU3028-470Y
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.32A 0.815Ohm DCR T/R