SRU5028A-220Y
Partnumber:
SRU5028A-220Y
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 30% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 0.95A 0.21Ohm DCR Automotive T/R