SRU8045A-330Y
Partnumber:
SRU8045A-330Y
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 2A 0.15Ohm DCR 3131 Automotive AEC-Q200 T/R