SS2150-LTP
Partnumber:
SS2150-LTP
Manufacturer:
Micro Commercial Components
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 150V 2A 2-Pin SMA T/R