SSB44-220
Partnumber:
SSB44-220
Manufacturer:
TOKIN Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Choke Unshielded Wirewound 22uH 20% 10KHz 650mA 370mOhm DCR T/R