SSC1000-25-24
Partnumber:
SSC1000-25-24
Manufacturer:
Crydom
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Solid State Relay 15mA 28V DC-IN 25A 1000V DC-OUT 4-Pin