SSCMANN100PG4A3
Partnumber:
SSCMANN100PG4A3
Manufacturer:
HONEYWELL
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Pressure Sensor 0psi to 100psi Gage 8-Pin SMD Module