SSCMRRN100PGAB5
Partnumber:
SSCMRRN100PGAB5
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Pressure Sensor 0psi to 100psi Gage 8-Pin SMD Module