SSH70N10
Partnumber:
SSH70N10
Manufacturer:
Samsung
products.category:
IC CHIPS
Availability:
766 in stock
SKU:
SSH70N10
Package
Power Field-Effect Transistor, 70A I(D), 100V, 0.025ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-3P, 3 PIN