ST-4EB104
Partnumber:
ST-4EB104
Manufacturer:
NIDEC Copal Electronics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.3mm (5 X 6.2 X 2.3mm) Gull Wing SMD Bulk