Partnumber: ST1-L2-DC12V
Manufacturer: Panasonic
products.category: Relay
Availability: 537 in stock
SKU: ST1-L2-DC12V
decrease increase
Package Relays 12VDC 640Ohm 8A SPST-NO/SPST-NC (31x14x11.3)mm THT Field Load Switching Relay