ST110-75T2KI
Partnumber:
ST110-75T2KI
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Wet Tantalum Capacitor 110uF 75V 10% Axial 1.3R 125C