ST15-2412S
Partnumber:
ST15-2412S
Manufacturer:
Astrodyne TDI
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 5-Pin