ST201C146MAJ03
Partnumber:
ST201C146MAJ03
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 14uF 100V X7R 20% 3 Stacked 125°C