ST40X-24S-CV1(30)
Partnumber:
ST40X-24S-CV1(30)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Interface PL 24 POS 0.5mm Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port Bag