ST4ETA204
Partnumber:
ST4ETA204
Manufacturer:
NIDEC Copal Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.3mm (5 X 5.2 X 2.3mm) J-Hook SMD T/R